3D tiskárna Flashforge Finder

Akce
32 hodnocení
ZDARMAZDARMA 6 700 Kč –56 %
3D 1
6 700 Kč –56 % 2 900 Kč
Skladem
Možnosti doručení

3D tiskárna Flashforge Finder

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flashforge Finder
Začít s 3D tiskem je díky tiskárně Finder mnohem snazší a levnější než kdykoli předtím. Tiskárnu stačí vybalit z krabice, provést pár jednoduchých úkonů a můžete ihned tisknout. Všechny vyhřívané prvky jsou chráněny proti dotyku a tiskový materiál PLA je netoxický. Finder je skvělá 3D tiskárna pro rodiny, školy, začátečníky i pokročilé uživatele.

Jednoduchý 3D tisk nové generace: lepší práce než s jakýmkoli jiným modelem
Finder je nejsnáze ovladatelná 3D tiskárna na trhu. Dodává se již kompletně smontovaná. Díky systému asistovaného vyrovnávání toho před zahájením prvního tisku budete muset udělat jen velmi málo. Model Finder nabízí prvotřídní uživatelský zážitek, je totiž vybaven 3,5palcovým dotykovým panelem, detekcí docházejícího tiskového vlákna, USB flash diskem, Wi-Fi a řadou dalších prvků.

Bezpečné použití, tichý a spolehlivý provoz
Tiskárna Finder má velmi redukovaný a moderní design, který všechny kabely skrývá v plastovém rámu. Všechny vyhřívané součásti jsou také chráněny proti dotyku. S netoxickým tiskovým vláknem z PLA šetříte životní prostředí. Tisková deska není vyhřívaná. Kromě toho je hladina provozního hluku velmi nízká – činí 50 dB nebo ještě méně. To vše dělá z modelu Finder skvělou tiskárnu pro rodiny, začátečníky a pokročilé uživatele.

Inteligentní systém asistovaného vyrovnání, přesná a jednoduchá kalibrace
Tiskárna Finder má intuitivní kalibrační systém, který vám pomůže vyrovnat tiskovou desku. Funguje tak, že utahujete a povolujete šrouby, dokud nezazní pípnutí. Automatický systém rozpozná ideální vzdálenost mezi tryskou a stavební plochou. Celý proces je veden pomocí instrukcí zobrazovaných na dotykovém displeji. Díky tomu je kalibrace mnohem jednodušší a přesnější než dříve.

Tiskové vlákno z PLA – biologicky odbouratelné
Tisková vlákna z PLA pro tiskárnu Finder jsou netoxické, biologicky odbouratelné plasty, které jsou bezpečné pro životní prostředí, recyklovatelné a pro člověka neškodné.

Speciální funkce

  • Intuitivní ovládání díky LCD displeji s dotykovým panelem
  • Tiskové materiály (vlákna) PLA
  • Velikost výtisku 140 x 140 x 140 mm
  • Průměr trysky 0,4 mm
  • Průměr tiskového vlákna 1,75 mm

Obsah balení je kompletní a funkční, obsahuje nezbytné příslušenství. Může mít poškozený nebo náhradní obal nebo drobné kosmetické vady, které neovlivňují funkci.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D Tisk
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 10 kg