Kruh hula hoop Aiweite

Akce
36 hodnocení
550 Kč –54 %
kruh
550 Kč –54 % 249 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Hulahop pro děti i dospělé na cvičení i masáž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CZ:
6-8 dílný hulahop pro cvičení, trénink, vyrýsování linie pasu a masáž

barva: růžová a černá

Vnitřní vlnitý design, masáž a fitness zároveň: hula hoop má speciální vlnitý design. Lehký rotační pohyb vytváří tvarující efekt díky vnitřním masážním kuličkám, které jsou třikrát větší než normální hula hoop. Kromě toho dochází k efektivnímu spalování tuků a kalorií. Masážní míček uvolní vaše tělo. Zatímco se obruč otáčí, je dosaženo dvou efektů současně. Cvičíte a masírujete své tělo zároveň a efektivně.

Pro různé lidi existují různé způsoby nastavení: uživatel může být upraven podle požadovaného tvaru těla a věku pomocí osmi odnímatelných částí.

6 sekcí - 73 cm: vhodné pro děti.
7 sekcí - 84 cm: vhodné pro osoby s hmotností do 50 kg
8 sekcí - 95 cm: vhodné pro osoby nad 50 kg.

Tip pro vás: doba cvičení by neměla přesáhnout 15 minut, abyste se vyhnuli bolestem svalů v důsledku přetěžování.

Poddajný materiál s vysokou hustotou šetrný k pokožce: vnější strana hula hoop je vyrobena z měkké pěny EVA, která je šetrná k pokožce. Uvnitř je potažena kvalitním PE plastem. Po sestavení váží obruč pouze 1,2 kg při průměru 95 cm. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, dokonce i pro začátečníky k provádění různých cviků.

Snadné skladování a nastavení díky klip designu: hula hoop se skládá z 8 odnímatelných pěnových částí pro úsporu místa při skladování a snadnou montáž. Je vybaven lehkými a robustními sponami, takže jej lze snadno oddělit pro skladování a rozložit na malé části. Úspora místa je vždy zaručena. Hula hoop můžete rychle sestavit a použít kdekoli a stejně rychle jej rozložit pro skladování.

5 minut tréninku = 1 hodina běhu: trénink s hula hoopem je intenzivní a efektivní cvičení. Hula hoop vyžaduje hodně pohybu těla, takže stačí používat hula hoop pouze 5 minut, abyste dosáhli srovnatelných tréninkových efektů jako 45-60 minutová běžecká jednotka. Pravidelný trénink zlepšuje vaši koordinaci a vytváří trvale atraktivní tvar těla. Vaše zdraví vám poděkuje.

Pozor - kruh není vhodný pro těhotné ženy a osoby s nemocemi pohybového aparátu. Při zdravotních obtížích se nejprve o cvičení poraďte se svým lékařem.

-----
SK:
6-8 dielny hulahop pre cvičenie, tréning, vyrýsovanie linie pasu a masáž

farba: ružová a čierna

Vnitřní vlnitý design, masáž a fitness zároveň: hula hoop má speciální vlnitý design. Lehký rotačný pohyb vytvára tvarujúci efekt vďaka vnútornému guličkám, ktoré sú trikrát väčšie než normálne hula hoop. Okrem toho dochádza k efektívnemu spaľovaniu tukov a kalorií. Masážny loptu uvoľní vaše telo. Zatiaľ čo sa obruč otáčí, je dosiahnutý dvoch efektov súčasne. Cvičíte a masírujete svoje telo zároveň a efektívne.

Pre rôzne typy ľudí existujú rôzne spôsoby nastavenia: používateľ môže byť upravený podľa požadovaného tvaru tela a veku pomocou ôsmich odnímateľných častí.

6 sekcí - 73 cm: vhodné pre deti.
7 sekcí - 84 cm: vhodné pre osoby s hmotnosťou do 50 kg
8 sekcí - 95 cm: vhodné pre osoby nad 50 kg.

Tip pre vás: doba cvičenia by nemala presiahnuť 15 minút, aby ste vyhnali bolesťem v dôsledku preťažovania.

Poddajný materiál s vysokou hustotou šetrný k pokožke: vonkajšia strana hula hoop je vyrobená z mäkké peny EVA, ktorá je šetrná k pokožke. Uvnitř je potažená kvalitným PE plastom. Po sestavení váží obruč pouze 1,2 kg pri priemere 95 cm. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, dokonca aj pre začiatočníkov pri vykonávaní rôznych cvikov.

Snadné skladování a nastavení díky klip designu: hula hoop sa skladá z 8 odnímateľných penových častí pre úsporu miesta pri skladovaní a ľahkou montáž. Je vybavený ľahkými a robustnými sponami, takže ju možno ľahko oddeliť pre skladovanie a rozložiť na malé časti. Úspora miesta je vždy zaručená. Hula hoop môžete rýchlo nastaviť a použiť kdekoli a rovnako rýchlo jej rozložiť pre skladovanie.

5 minút tréningu = 1 hodina behu: tréning s hula hoopem je intenzívne a efektívne cvičenie. Hula hoop vyžaduje veľa pohybu tela, takže stačí používať hula hoop 5 minút, abyste dosáhli pouze srovnatelných tréninkových efektů jako 45-60 minutová běžecká jednotka. Pravidelný tréning zlepšuje vašu koordináciu a vytvára trvalo atraktívny tvar tela. Vaše zdravie vám poďakuje.

❗Pozor – kruh nie je vhodný pre tehotné ženy a osoby s chorobami pohybového aparátu. Pri zdravotných problémoch sa najskôr o cvičení poraďte so svojím lekárom.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness a posilování
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 1.5 kg

Ukázka cvičení