Ventilátor na krbová kamna

Novinka
Neohodnoceno
1 490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Malý 4lopatkový ventilátor do krbu – černý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatické spuštění
Technologie upgradu 2020, zesílené 4 lopatky, vyšší rychlost, větší objem vzduchu. Tepelně poháněný ventilátor kamen je navržen tak, aby cirkuloval teplý vzduch vytvářený spalováním dřeva/uhlí nebo pelet. Účinně cirkuluje teplý vzduch v místnostech.

Eko-šetrný a samonapájený
Termoelektrický modul funguje jako malý generátor pro napájení motoru ventilátoru. Nejsou potřeba žádné baterie ani elektřina! Zlepšená cirkulace teplého vzduchu má za následek větší pohodlí a snížení spotřeby dřeva z vašich kamen. Kamna fungují s normální povrchovou teplotou mezi 50°C a 380°C. [Energetická třída A+++]

Tichý
Nově navržená lopatka, větší objem vzduchu, nižší hlučnost. Ani nevíte, že tam ventilátor kamen je, ale cítíte teplo! Teplý vzduch si užijete v tichém a pohodlném prostředí.

Bezpečný design
Podpora ventilátoru kamen je vyrobena z eloxovaného hliníku, který je schopen odolat vysokým teplotám až 350°C, bez deformace a beze změny barvy ani po dlouhé době práce při vysoké teplotě.

Delší životnost
V základně ventilátoru je bimetalické bezpečnostní zařízení. Pokud povrchová teplota stoupne nad 200°C, bezpečnostní zařízení jemně zvedne přední část ventilátoru, aby chránilo TEG a motor.

Specifikace:
Černá barva
Napájecí zařízení: Termoelektrický modul (poháněný teplem)
Materiál: hliník
Rychlost: 1400 ot./min
Průtok vzduchu: 120CFM
Počáteční teplota: 50℃
Provozní teplota: 80-250℃
Hlučnost: 15-20dB
Doporučená vzdálenost: 10-20 cm
Velikost: 7,8 * 4,1 palce (19,7 * 10,4 cm) 

Součástí balení:
1x Krbový ventilátor

Doplňkové parametry

Kategorie: Vytápění
Záruka: 6 měsíců