Chladící topper na matraci RECCI 120 x 190 X 4

Neohodnoceno
1 390 Kč –28 %
recci chladivy topper 140 190 4 1
1 390 Kč –28 % 990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Chladící topper (krycí matrace) značky RECCI, šířka 120 cm, délka 190 cm, výška 4 cm, paměťová pěna napuštěná gelem, CertiPUR-EU.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komfort a úleva od tlaku
Tato matrace z paměťové pěny vyrobená inovativní technologií pěny poskytuje vašemu tělu to, co si zaslouží: luxusní pohodlí a nepřekonatelnou podporu. Dokonale se přizpůsobí vašemu tělu a drží tlakové body vašeho těla, aby poskytoval podpůrný komfort po celou noc – můžete se rozloučit s převalováním a otáčením.

Chlazení a prodyšnost
Tato malá paměťová pěna s dvojitou matrací je navržena s termoregulačním gelem, který pomáhá předcházet přehřátí a udržuje vaše tělo v chladu celou noc. Díky své struktuře paměťové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která zlepšuje proudění vzduchu a zajišťuje optimální prodyšnost, vám tento vysoce kvalitní potah matrace zajistí léta osvěžujícího klidu.

Bezpečný a bez zápachu
Potah matrace z gelové pěny je certifikován CertiPUR-EU, který zajišťuje kvalitu a bezpečnost vaši i vaší rodiny. Bez rtuti, olova, formaldehydu nebo jiných škodlivých chemikálií v obsahu a má také nízké emise VOC pro kvalitu vnitřního ovzduší.

Úsporné a víceúčelové
Zvyšte pohodlí své postele a užijte si svěží relaxaci s touto malou dvojitou matrací za zlomek ceny úplně nové matrace. Paměťovou pěnu můžete použít v ložnicích, pokojích pro hosty, v obývacím pokoji, případně i na studentských kolejích.

Pokyny a servis
RECCI vás vždy ochrání před vadami materiálu nebo výroby. Před prvním použitím nechte topper z paměťové pěny naplocho na dobře větraném místě po dobu 24~36 hodin, dokud se zcela neroztáhne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Záruka: 6 měsíců