SOLEDI polštář z paměťové pěny 63 x 34 x 12

Novinka
Neohodnoceno
690 Kč –36 %
soledi polstar pametova pena 1
690 Kč –36 % 440 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Polštář z paměťové pěny na spaní, proti bolesti krku a ramen. Velikost queen size (63 cm délka, 34 cm šířka, 12 cm výška).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace:
– Výplňový materiál: paměťová pěna
– Prodyšná tkanina
– 63 cm délka, 34 cm šířka, 12 cm výška
– Potah lze prát v pračce
– Pomáhá odstranit bolesti krku a ramen
– Ergonomický
– Produkt šetrný k životnímu prostředí

Instrukce před prvním použitím:
– Před prvním použitím sejměte kryt, ponechte paměťovou pěnu naplocho na dobře větraném místě po dobu 24 hodin, dokud se zcela nerozloží.

Spěte pohodlněji
Ergonomický polštář SOLEDI je vyroben z high-tech paměťové pěny, která se přizpůsobí přirozené křivce vašeho těla, poskytuje oporu pro vaši hlavu a krk a poskytuje vynikající pohodlí. Budete usínat rychleji a hlouběji.

Na výběr ze dvou výšek
Polštář na podporu krku měří 63 x 34 x 9/12 cm, ideální pro různé polohy spánku, jako je spánek na zádech, na boku a na břiše. Nechybí složitá mezivrstva pro nastavení výšky. Použijte stranu 12 cm pro vysoký polštář a stranu 9 cm pro nízký polštář.

Prodyšný polštář z paměťové pěny
Paměťová pěna SOLEDI zůstává pružná a pohodlná po celý rok. Oproti tradiční paměťové pěně je prodyšnější a pohodlnější. Spěte pohodlně a probuďte se s pocitem svěžesti a uvolnění.

Profesionální certifikace
Ne všechny ortopedické polštáře mají certifikaci jako SOLEDI. Naše polštáře mají tři zlaté certifikace: CertiPUR-US, evropskou certifikaci REACH a standard Oeko-Tex 100. Prostřednictvím řady certifikací garantujeme, že použité materiály jsou bezpečné, zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí. Materiál je vysoké kvality.

Odnímatelný potah
Náš povlak na polštář je vyroben z tkaniny z bambusových vláken, měkký a šetrný k pokožce, s lepším pocením a prodyšností. Odnímatelný a pratelný povlak na polštář udrží váš polštář čistý jako nový.